אילוף כלבים תוקפניים

אילוף כלבים תוקפניים

זהו תהליך ארוך של למידה והבנה בין אדם לכלב שלו. כאשר הכלב נולד, הוא, כמובן, נטול כישורים חברתיים. הוא לא יודע מה נכון לעשות ואיך נכון או לא נכון להתנהג. תהליך האילוף קורה בשותפות מלאה של הכלב ובעליו ומטרתו ליצור שפה משותפת של מה רצוי, מה נכון וכיצד יש לנהוג בעולם ה”מוזר” הזה של בני האדם.

כלבים תוקפניים או בעלי חרדות
אילוף כלב מתחיל כמובן מהבסיס, מפקודות בסיסיות אותן צריך הכלב לדעת לקבל מבעליו. משחק יחסי הכוחות צריך להיות ברור. לשם כך יש שיטות שונות כמו חיזוק ותמרוץ התנהגות חיובית, או ריסון תכונות טבעיות וייצריות הקיימות אצל הכלב. מלבד תוקפנות , ישנן בעיות התנהגותיות אצל הכלב כמו חרדות שונות – מבני אדם, מרעשים, מחפצים ועוד.

מהי מטרת אילוף כלבים ?
יצירת שפה משותפת בין הכלב לבעליו. ישנו צורך בתקשורת בסיסית עליה ניתן לבנות מערכת יחסים יציבה, ממש כמו עם בני אדם. תהליך זה מאפשר לך להבין וללמוד את שפת גופו של כלבך ולדעת לאיזו התנהגות לצפות ממנו במצבים מסויימים וכיצד ניתן למנוע או למתן אותה. פעולות אלו ישמרו על בריאותו הנפשית של הכלב והן חשובות מאוד. בנוסף, האילוף מאפשר לחקור את אופיו של כלבך לעומק ולספק פתרונות ספציפיים הנכונים עבורו.

אנו בחוות הכלבים של דרור, מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום ולקבל מאיתנו פרטים נוספים על אילוף כלבים תוקפניים הנכונים פרטנית עבור הכלב שלכם.

קרא עוד:מאלף כלבים
קרא עוד:פנסיון כלבים