פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים

אתם נהנים, והם… נהנים יותר!
נוסעים לחו”ל? אירופה? ארצות הברית? או אולי למזרח? תענוג! איזה כיף! אבל רגע… יש בעיה. מה עושים עם רוקי? או בוני? או… הבנתם את העיקרון. ובכן, הסירו דאגה מלבכם. בחוות הכלבים של דרור יש פנסיון כלבים מקסים ומצוין שידאג לכלב שלכם טוב יותר מכל אחד אחר!

פעם המחשבה על להכניס כלב הביתה לוותה בהתלבטות קשה. “ומה אם נטוס לחו”ל”? “מה יקרה אם נרצה לנסוע לצפון לכמה ימים”? שאלות הגיוניות שעלו במוחם של כולנו. אך כיום לשאלות הללו יש תשובה פשוטה. חוות הכלבים של דרור מציעה לכם אילוף כלבים,  פנסיון כלבים מדהים וברמה גבוהה, שיפתור לכם את כל הבעיות.

מה זה אומר פנסיון לכלבים ברמה גבוהה?

החווה מציעה חדרים נעימים במיוחד לכלב שלכם. חשוב לנו מאוד ליצור אוירה ביתית ונוחה, בה הכלב שלך ירגיש רגוע, ויותר מכל – שייך. בחוות הכלבים של דרור נעניק לכלב שלך את הטוב ביותר, מכל הבחינות – אצלנו הוא יקבל את האוכל הטוב ביותר בארץ, יהנה מטיפול של הטובים בתחום, טיולים וחוויות מספר פעמים ביום ויחס חם ואוהב! זהו פנסיון לכלבים הפועל מתוך אכפתיות של ממש ושם דגש רב על יחס אישי. כמובן שבהתאם לאופיו הספציפי של הכלב נוכל לשלב אינטראקציה (במידת הרצוי והאפשר) עם כלבים אחרים, תוך כדי פיקוח מלא והתאמה מבוקרת שלנו.

תנאי הפנסיון שלנו כוללים:

  • הכלב שוהה בחדר לבד או עם בן/בת זוג נוסף, כל חדר מרווח דיו להסתובבות חופשית ורביצה מול קרני השמש המלטפות אותם ומחממות את הרצפה, בדיוק כמו שכלבים אוהבים. בחורף החדר מחומם ומקורה ומכיל מיטות מבודדות חום/קור ושטיחונים הנפרסים על הרצפה בהתאם לתנאי מזג האוויר. לכלבות בייחום ישנם חדרים פרטיים אך יש להודיע על כך מראש.
  • טיולים יומיים: במהלך היום ועל פי אופיו של הכלב הוא רשאי להסתובב בחצר הפנימית של החווה, חצר זו מגודרת ותחומה ומאפשרת לכלבים לנהל חיי חברה משותפים במרחב הציבורי, ליהנות מקרני השמש המלטפות ולשחק יחדיו
  • מזון בפנסיון: המזון בפנסיון הנו באיכות גבוהה מסוג proplan מבית Purina או כל מזון אחר הנדרש לכלב, בין אם מדובר במזון גורים או כלבים מבוגרים, מזון דיאטטי לכלבים הנמצאים במשטר הקפדה על התזונה, או צורך מיוחד במזון עבור הכלב האהוב עליכם. אנו מספקים מענה מלא ומקצועי לכל צורך בין במזון או בצורך אחר לכם הכלב שלכם נדרש. על מנת לספק לכלב האהוב עליכם את הנחוץ לו לשהייה נוחה ומהנה בפנסיון יש להודיע מראש ככל הניתן לטובת הערכות הצוות לקבלת הכלב.
  • חיסונים/טיפולים/ניקיון: אנו מקפידים לנקות את החדרים מדי יום, טיפול נגד פשפשים וקרציות מבוצע באופן הדוק ובחומרים שאינם מזיקים לכלב. וטרינר מבקר בחדרים מדי שבוע ומוודא כי החדרים עומדים בתקן הנדרש, הן מבחינת ניקיון והן מבחינת תנאי שהייה נוספים. בעת קבלת כלבים לפנסיון אנו עורכים ומבקשים לקבל בדיקות עדכניות או אישור וטרינר כי הכלב מחוסן ורשום כחוק. בכך אנו מונעים מכלביכם להידבק מכלב אחר במחלה כלשהי, בנוסף לפיקוח וטרינר הפנסיון מפוקח על ידי משרד הבריאות.
  • קבלת כלב לפנסיון: על מנת להבטיח כי כלבכם יתקבל בריא ויעזוב את הפנסיון ככזה אנו מקפידים על בדיקת מסמכי כל כלב, רישיון, חיסונים וכו’. כלב אשר בעליו לא הציג את הנדרש לא יתקבל לפנסיון(גם לא לשהייה קצרה)שכן כלב חולה עלול להדביק את בן זוגו לחדר ואת יתר הכלבים. כפי שאתה לא תרצה שהכלב שלך יהיה חולה בגלל הדבקות מכלב אחר כך גם אנו לא רוצים שתחזור מחופש ותגלה כי הכלב חולה בגלל הדבקות מכלב אחר. לכן אנו מקפידים קלה כחומרה בכל קבלה של כלב לפנסיון.
  • פנקס חיסונים או אישור וטרינרי על ביצוע חיסונים לכלבת, משושה, תילוע.
  • קולר.
  • כלב נקי מפשפשים/קרציות ומחלות אחרות.
  • יש לחסן את הכלב נגד שעלת המכלאות 10 ימים לפני כניסתו לפנסיון.

אתם יותר ממוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום 03-9327572 כי לא קיים מקום טוב ואיכותי יותר עבור הכלב שלך.