אילוף כלבים בפתח תקווה

אילוף כלבים בפתח תקווה

אילוף כלבים בפתח תקווה – חוויה חשובה ומהנה

אתם גרים במרכז ויש לכם כלב? איזה כיף, כמה ממלא להביא הביתה כלב. מעכשיו – תמיד יהיה מישהו לצידך. בטוב, ברע, בעליות ובמורדות. כבר שנים שאתם חושבים על זה, אבל זהו, היום – זה קורה. זה קרה. דייר נוסף נכנס הביתה. חבר חדש במשפחה. כעת, הגיע הזמן לחשוב על מאלף כלבים.

מי מטפל במי?
הרי זה ברור שהיחסים בין אדם לכלב שלו הם הדדיים לחלוטין. הכלב מעניק חום, אהבה והקשבה. הם מתקשרים עם בעליהם ומעוררים המון רגשות ותגובות מצידם. הכלב תורם להרגשה הטובה וההישגית של בעליו. הקשר הנוצר הוא חשוב ואמיתי – אז מדוע לא לשפר ולהעצים אותו באמצעות אילוף כלבים?

מה נותן בעצם מאלף ?
טיפול במגוון גדול בעיות התנהגותיות, כמו חרדת נטישה, חרשה ופחד מרעשים, תוקפנות קיצונית, חרדה מאנשים ועוד. על ידי מגוון פעולות, אנו בעצם מבחינים בתכונות הטבעיות של הכלב, באינסטינקטים הבסיסיים שלו, ומרסנים אותם. האילוף מתבסס על הפגנת סמכות מצד אחד, ולתת חיזוקים ותמרוץ התנהגות חיובית מצד שני.

אנו בחוות הכלבים של דרור, נעניק לכלביכם יחס חם, ולכם שירות מדהים וברמה מהגבוהות בארץ בתחום האילוף. חוות כלבים דרור נותנת פתרון מצוין למי שמחפש אילוף כלבים בפתח תקווה וסביבותיה או וטרינר ניתן ליצור קשר טלפוני ונשמח לייעץ ולהציע לכם פתרונות ומסלולים שונים בינהם:
קורס אילוף כלבים, אילוף בפנסיון, אילוף בבית ועוד ועוד.

צלצלו עוד היום ותעניקו לכלב שלכם ולכם מתנה גדולה שתשפר את טיב היחסים ואת החיים שלכם ביחד.