אילוף כלבים במרכז

אילוף כלבים במרכז

אילוף כלבים במרכז הכלב שלנו הוא חלק מאיתנו. הוא נכנס ללבנו כבר ברגע הראשון בו כף רגלו הקטנה דרכה בין כתלי הבית. הוא יודע להבחין כשעצוב לנו, כשאנו מאושרים, כשאנו זקוקים לחום ו”חיבוק”. בכלל, הוא יודע המון דברים. אבל אחרי הכל – הוא כלב. ועם כל החכמה, יש המון דברים שהוא לא יודע וזקוק לנו על מנת שנלמד אותו.

בעלי כלבים רבים מחזיקים את כלביהם בבתים, בתוך הדירות ומוציאים אותם רק פעמים בודדות במהלך היום, אבל הכלבים זקוקים למרחב ולחופש והם רק מחכים לרגע שבו ישחררו אותם.
אילוף במרכז דרוש מאוד היום במיוחד שהצפיפות באזור המרכז מאוד גדולה ואין מרחבים ליד הדירות. כמעט בכל בית בתל אביב יש לפחות כלב אחד ולא כולם יש להם את הזמן ללמוד איך להתנהג עם הכלב.

פתרון נוח וזמין

כמה כיף נוח וקרוב. האופציה של אילוף במרכז מקלה מאוד על התהליך והופכת אותו למהנה אף יותר. אתם בטח שואלים את עצמכם מה זה בעצם אילוף אז הנה הסבר קצר:
האילוף כולל בתוכו מגוון רחב – החל מאילוף בסיסי, פקודות בסיסיות כמו “שב”, “רגלי”, “ארצה” ועד פתרון בעיות התנהגותיות כמו חרדת נטישה, פחד מרעשים, פחד מאנשים, השחתת ריהוט או חפצים בבית, נביחות, אכילה מהרצפה ועוד.

אז איך עושים את זה?

שאלה מצוינת. האופציה של אילוף כלבים עם חוות הכלבים של דרור הקיימת משנת 1992, מעניקה לכם חוויה עם אנשי מקצוע ותיקים, מצוינים ומקצועיים שיעניקו את הטיפול והחינוך הטובים ביותר לכלביכם.
בחוות הכלבים אני מציעים שני מסלולים עיקריים לביצוע האילוף:
המסלול הראשון הוא מסלול פרטני ואישי – אנו מגיעים אליכם הביתה, לסביבה המוכרת והנוחה של הכלב, ומלווים אתכם עם הסברים, שיטות והתנסות בשטח תוך פגישות אישיות.
המסלול השני של אילוף במרכז הוא בעצם הבאת הכלב לפנסיון שלנו לתקופה של שלושה שבועות עד חודש, שם יקבל הכלב בסיס התנהגותי על פי אפיונו וצרכיו הפרטניים. בתום התקופה נגיע אליכם הביתה להתנסות “בשטח”, טיפים ויישום נכון של האילוף.
מזל שיש אילוף כלבים במרכז!