אילוף גורים

אילוף גורים

חינוך מהרגע הראשון
הכלב שלנו הוא כמו תינוק קטן! במיוחד כשהוא נמצא איתנו החל מרגעיו הראשונים ולומד להכיר אותנו בתור אמא ואבא, בתור משפחה. כבר מהרגע הראשון מתפתח קשר מיוחד ביננו ובינו. קשר המבוסס על אמון, איכפתיות, אהבה ועוד מגוון רגשות מכל הסוגים והמינים. הגור הצעיר עדיין פתוח ללמידה והבנה של העולם, ולכן כדאי מאוד ומומלץ להתחיל תהליך של אילוף כבר מהרגע הראשון. אילוף גורים מגיל צעיר מביא לתוצאות רצויות ואפקטיביות.

מה כולל האילוף?
קודם כל עבודה על התקשורת בין הכלב לבעליו. זהו הדבר החשוב ביותר. שפה משותפת בין הכלב לבעליו תעזור להם לחיות יחד באופן הטוב ביותר עבור כולם. אילוף הגורים יעזור לך להכיר ולצפות את התנהגותו של כלבך, ובכך לשנות אותה, לשפר אותה, ולהפוך אותה לרצויה. כאשר אנו מאבחנים בעיות התנהגותיות כבר מהרגע הראשון, קל הרבה יותר להביא לפתרונן. מלבד אילוף גורים, גם הבעלים זקוקים להכוונה. ידע הנוגע לכיצד יש לנהוג בכל מקרה, באיזה טון להשתמש, כיצד לחזק התנהגות חיובית או לגנות התנהגות שלילית ועוד.

האילוף נוגע בלימוד פקודות בסיסיות משמעת ומגיע עד לפתרון בעיות התנהגותיות לא רצויית וייצריות אצל הכלב. אילוף גורים יכול להתבצע אצלכם בבית, בפגישה שבועית עם הצוות המקצועי שלנו, או לחילופין, להתבצע בפנסיון אצלנו בחוות הכלבים של דרור. אילוף כלבים וגורים אצלנו בחווה יארך כחודש, ובסיומו יתקיימו מפגשים בביתכם על מנת ללמד אתכם יחד עם כלבכם כיצד יש לנהוג.

חוות הכלבים של דרור היא מקום מקצועי, איכותי, חם, נעים ומשפחתי המציע לכם את הטיפול והאילוף הטובים ביותר עבור הכלב שלכם. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר 03-9327572 לקבלת פרטים נוספים!