אודות החווה

אודות החווה

חוות הכלבים של דרור הוקמה ב-1992 עם חזרתי לארץ לאחר סיום לימודי בארה”ב. במשך 3 שנים למדתי התנהגות בעלי חיים והוסמכתי לאילוף כלבים מקצועי, במכללה המסמיכה מאלפי כלבים למשטרה האמריקאית. בלימודי הוסמכתי לאלף כלבים לתקיפה ,הגנה ,איתור סמים וחומרי חבלה , אימון כלבי שמירה ,גישוש והצלה.

בחוות הכלבים פנסיון כלבים הטוב מסוגו בארץ ובו ניתנים שרותי השגחה על כלבים לתקופות משתנות. בפנסיון בית אבות לכלבים בו ניתן טיפול לכלבים זקנים שבעליהם מתקשים להחזיקם עקב מצבם הבריאותי והפיזי.

הפנסיון נבנה, לפי הסטנדרט האמריקאי, תוך מחשבה מרובה על רווחתו, נוחיותו ושלומו של כלבכם בבנייתו נעשה שימוש בחומרים מבודדי חום/קור ומונעי רעש.

פנסיון כלבים, מטרתו להנעים את זמן השהייה של כלבכם ולהקל עליו את הפרידה מכם, וזאת באמצעות חדרים גדולים מרווחים ומאווררים, חצר צמודה לכל חדר, מיטות שינה מבודדות חום/קור, מזון איכותי והחשוב ביותר מגע אישי עם מטפל קבוע ומוסמך.

בחוות הכלבים של דרור אנו מאמינים שכלבכם הוא הדבר החשוב מכל ולכן בפנסיון שהקמנו אנו נותנים דגש מיוחד על תנאי שהייתו של הכלב, תוך התייחסות אישית וספציפית לצרכיו.

הכלב שוהה בחדר מרווח, ממנו הוא יוצא מספר פעמים ביום לחצר רחבת ידיים (2 דונם) לטייל ולשחק.

כלבכם נהנה ממזון משובח (סופר פרמיום), כלי האוכל והשתייה ממתכת אל-חלד.

המטפלים בכלבים הנם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון.  

בחוות הכלבים של דרור ניתן דגש מיוחד ליחס האישי וצמוד לכל כלב.

ייחודה של החווה בכך שהכלבייה מאושרת על ידי משרד החקלאות ונמצאת בפיקוח משרד הבריאות והשירותים הווטרינריים.

חוות הכלבים של דרור מספקת שרותי אילוף לכל מטרה. מפתרון בעיות התנהגות של כלבים ועד לאילוף למטרות הגנה ,אבטחה גישוש והצלה. בחוות הכלבים של דרור עובדים מאלפי כלבים נוספים שהוכשרו והוסמכו כמאלפים מקצועיים.